Що таке лазерне видалення рубців і шрамів

Рубці і шрами залишаються на тілі в ролі нагадування про травми, оперативного втручання і сильних опіках, які, як правило, доставляють дискомфорт власнику і сприяють розвитку комплексів, особливо, якщо мова йде про особу, і впливають на самооцінку.
Лазерне видалення рубців і шрамів - сучасна ефективна методика фракційного шліфування лазером проблемних ділянок, роздільна максимально «стерти» нагадування про неприємні моменти, які так часто привертають увагу.

Кому показано лазерне видалення рубців і шрамів

Кажуть, що шрами прикрашають чоловіка, але також тягнуть за собою багато незручних питань про причини їх появи. Цей вислів мало право існувати, тільки до тих пір, поки не винайшли лазерне обладнання, що дозволяє вирішувати подібні косметичні проблеми.

Для жінок позбутися від рубців і шрамів особливо важливо, адже позначки на обличчі й тілі стають об'єктом пильної уваги, занепокоєння і невдоволення. Тому як кожна хоче бути привабливою і навіть на рівні підсвідомості прагне до ідеалу.

Як виконується лазерне видалення рубців і шрамів

На то який результат буде отримано в кінці, багато в чому впливає вид рубця і давність його появи. Свіжі рубцеві освіти зникають швидше і практично безслідно,
тому як у лікаря з'являється шанс вплинути на процес їх формування. Вже сформовані рубці вимагають більш тривалого курсу лазеротерапії. Лазерне випромінювання випаровує вологу з тканин, таким чином, видаляючи шар шкіри рубця і шраму, активує вироблення власних еластину і колагенових волокон і, як наслідок, стимулює розгладження і регенерацію тканин. Повторні сеанси лазерного видалення рубців і шрамів з кожним разом все більше розм'якшують тканини і риси утворень до їх максимального зливання із загальним рельєфом і кольором шкіри.

Невеликі рубці і шрами можна прибрати за 1-2 сеансу, які займають 20-30 хвилин. Для більш глибоких і великих може знадобитися від 4 до 6 сеансів з інтервалом 1,5-2,5 місяці.

Протипоказання: вагітність, грудне вигодовування, захворювання крові, пухлини на будь-якій стадії і запальні процеси, які протікають в організмі, викликаючи підвищення температури.

Переваги лазерного видалення рубців і шрамів

  • Найрезультативніший метод видалення рубців і шрамів.
  • Робить їх практично непомітними.
  • Дає можливість максимально наблизити колір рубців і шрамів до тону здорової шкіри.
  • Вирівнює рельєф, роблячи його невідчутним.

Інструментарій і оснащення

Обладнання, що використовується для лазерної шліфовки (видалення) рубців і шрамів, володіє висока точністю настройки потужності лазерного променя, завдяки чому дає можливість здійснювати корекцію навіть на самих ніжних ділянках епітелію, не зачіпаючи здорові тканини. Анестезія, як правило, застосовується місцево у формі знеболюючого крему.

Результат лазерного видалення рубців і шрамів

На сьогоднішній день, навіть лазерне видалення рубців і шрамів не дає 100% результат, але дана методика дає можливість максимально наблизитися до цього показника. Як показує практика, лазерна терапія дозволяє вивести рубцеві освіти і шрами на 90%. Зміни помітні вже після першої процедури.

Післяопераційний і відновний період

Період відновлення шкірного покриву після проведеної процедури може займати 5-7 днів. У цей час фахівці не радять відвідувати басейни, сауни, лазні, користуватися спиртовмісними та косметичними засобами. Перед виходом на вулицю оброблену ділянку необхідно буде покривати сонцезахисним кремом.

Питання

Чи можна вдаватися до лазерного видалення шрамів і рубців над губою і на губах?

Сучасне лазерне обладнання має високий рівень адаптивності, що дозволяє регулювати потужність випромінювання і проводити процедуру навіть на самих чутливих і ніжних ділянках особи, на губах, в тому числі.

Чи відновлюється волосяний покрив після лазерного видалення рубців і шрамів?

В галузі освіти рубців і шрамів, як правило, волосяні фолікули сильно пошкоджені і не відновлюються, як наслідок, спостерігається відсутність волосся. Методика лазерного шліфування рубців і шрамів, на жаль, не може вплинути на стан фолікулів волосяного покриву і активувати їх зростання.

Основна інформація про лазерному видаленні рубців і шрамів

Показання

Рубці, шрами на обличчі і тілі

Результат

Згладжені, практично непомітні рубці, шрами, сліди від опіків

До операції

Шрами, гіпертрофічні, атрофічні і келоїдні рубці, сліди від опіків

Після операції

Сліди після рубців, шрамів та опіків практично непомітні і невідчутні


Переваги методу

Рубці і шрами стають практично непомітними, невідчутними, вирівнюється колір в тон здорової шкіри

Може поєднуватися

Пластика шва


Інструментарій і оснащення

Лазерне обладнання, крем-анестетик, антисептичні засоби

Час проведення

Продолжительность процедуры

20-30 хвилин

Тривалість курсу

Від 4 до 6 сеансів з інтервалом 1,5-2,5 місяці

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

5-7 днів


Протипоказання

Вагітність, грудне вигодовування, захворювання крові, пухлини на

будь-якій стадії і запальні процеси, які протікають в організмі, викликаючи підвищення температури

Відгуки

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Завдяки застосуванню сучасного обладнання та новітніх методик фахівці клініки «Роміталь» допоможуть позбутися від гіпертрофічних, атрофічних і келоїдних рубців, шрамів і слідів від опіків швидко і ефективно. Наші лікарі проводять професійні вичерпні консультації та виконують свою роботу на найвищому рівні