Що таке лазерне видалення гострих кондилом

Гострокінцеві кондиломи – це прояв вірусу папіломи людини на шкірі та слизових оболонках у вигляді вузликів рожевого або бурого кольору, різної форми та розміру. Кондиломи легко передаються від людини до людини. Тому фахівці клініки Центру лазерної естетики RomiTal у Києві наполегливо рекомендують своєчасно позбавлятися даних новоутворень. Ми пропонуємо абсолютно безболісний метод – лазерне видалення гострих кондилом.

Кому показано лазерне видалення гострих кондилом

Вірус дуже поширений завдяки кільком можливим шляхам його передачі. Нерідко через кондилому чи людина не може виконувати своїх професійних обов'язків.

Кондиломи супроводжуються неприємними симптомами:

 • відчуттям стороннього тіла;
 • свербінням у галузі геніталій;
 • вологістю інтимних ділянок шкіри, уражених кондиломами.

Усі хоч раз бачили на шкірі такі новоутворення, як бородавки чи папіломи. Вони з'являються через надмірне і неконтрольоване зростання клітин. Загалом відомо близько 30 видів новоутворень шкіри.

Згідно з клінічною картиною новоутворення поділяють на:

 • Доброякісні;
 • злоякісні;
 • прикордонні чи передракові стану.

Доброякісні новоутворення не становлять небезпеки для людини та піддаються терапії в рамках дерматологічних кабінетів.

Як робиться лазерне видалення гострих кондилом

Лазерне видалення кондилом – інноваційний метод, який використовується в Центрі лазерної естетики RomiTal, повноправно вважається найбільш безпечним та ефективним.

Для лікування кондилом у нашому центрі використовується сучасна італійська лазерна апаратура нового покоління. Терапія здійснюється CO2 лазером, здатним точково впливати виключно на тканини пошкодженої зони, не торкаючись здорових ділянок. М'яка дія фракційного лазера робить проведення процедури безболісним і скорочує процес реабілітації.

Лазерне видалення гострих кондилом, в середньому триває близько 15 хвилин.

Інноваційна лазерна система заснована на взаємодії лазера та радіочастотного джерела, що дозволяє проводити видалення з максимальною безпекою та надійним результатом.

Переваги лазерного видалення гострих кондилом

Головні переваги лазерного видалення – це безпека та стерильність. Лазер має бактерицидний ефект, що виключає ризик інфікування надалі. Пристрій не пошкоджує навколишні тканини, оскільки випромінювання точково тільки на патологічну ділянку. Інші переваги лазерного видалення:

 • не залишає шрамів;
 • процедура триває 10-15 хвилин;
 • реабілітаційний період не займає багато часу;
 • ризик кровотечі відсутня;
 • новоутворення видаляють одну процедуру;
 • Ціна на операцію можна порівняти з традиційним хірургічним методом.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовують лазер, хірургічні інструменти.

Результат лазерного видалення гострих кондилом

Новоутворення видаляють за 10-15 хвилинний сеанс. На шкірі не залишає рубців і шрамів - метод безкровний, тому лікар не повинен накладати шви в кінці операції.
Використання лазера при лікуванні кондилом дозволяє не тільки досягти хорошого косметичного ефекту після процедури, але і знизити ризик рецидиву новоутворення на тому ж місці за рахунок того, що лазер коагулює всі патогенні клітини.

Післяопераційний і відновний періоди

Після видалення кондилом пацієнт одразу може вирушити додому, госпіталізація не потрібна – це амбулаторна процедура. Однак у домашніх умовах слід дотримуватись ряду правил:

 1. дотримуватись гігієнічних заходів;
 2. ретельно витирати промежину та статеві органи одноразовим паперовим рушником;
 3. протягом двох тижнів намагайтеся не дратувати ділянку операції, уникайте засмаги та відмовтеся від відвідування лазні та сауни, утримайтеся від статевих контактів.

Питання

Який лікар займається видалення кондилом?

Лазерне видалення кондилом може провести дерматолог, гінеколог (якщо бородавки розташовуються на статевих органах жінки), уролог (коли кондиломи розташовані на пенісі або мошонці) або проктолог (коли кондиломи локалізовані в анальній зоні).

Чому в мене з'явилися кондиломи?

Єдина причина виникнення кондилом – це папіломавірус. Інфікування найчастіше відбувається при статевих контактах, інші шляхи передачі немає істотного значення. Важливо, що кондиломи в аногенітальній зоні з'являються відразу після причинного контакту. Зазвичай минає від півроку до року (у жінок прояви розвиваються швидше, ніж у чоловіків).

Показання

Наявність кондилом та інших новоутворень.

Результат

Лазерне видалення гострих кондилом. До операції: наявність висипань, біль та дискомфорт в області папілом, вологість покривів. Після операції: Відсутність дискомфорту, шкіра чиста та гладка, без новоутворень та папілом.


Переваги методу

Не залишає шрамів; реабілітаційний період не займає багато часу; ризик кровотечі відсутня; новоутворення видаляють одну процедуру.

Може поєднуватися

З іншими операціями на статевих органах чоловіки.


Інструментарій і оснащення

Лазер, хірургічних інструментів.

Час проведення

Продолжительность процедуры

Від 10 до 15 хвилин.

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Повернення до активної діяльності

2 дні

Повне відновлення

7-10 днів.


Cпециалисты направления

Нашеда Сергій Васильович

Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії. Уролог - хірург, 17 років досвіду

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»