Лазерне обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Что такое обрезание крайней плоти

Обрізання крайньої плоті (циркумцизія) - висічення або вилучення крайньої плоті статевого члена чоловіка. Це вікова традиція у мусульманських народів та іудеїв. Європейці звертаються до таких операцій лише за віянням моди або за потребою. Медичні дослідження свідчать про зниження ракових захворювань статевих органів після циркумцизії як у чоловіків, так і у жінок, які мали з такими чоловіками сексуальні стосунки.

Кто нуждается в обрезании крайней плоти

Здавна обрізання крайньої плоті проводилося з релігійних причин, але є ще й медичні показання до цієї процедури. До медичних показань відносяться парафімоз, фімоз, хронічний баланопостит, папіломи (кондиломи) крайньої плоті, які не піддаються консервативному лікуванню.

Парафімоз - це здавлювання головки статевого члена, дещо відсунутою назад, його ж крайньою плоттю. Цей стан досить важкий і неймовірно небезпечний і може призвести до припинення кровопостачання головки статевого члена та розвитку відмирання тканин.

Фімоз – це звуження крайньої плоті, що не дозволяє розкрити препуціальну порожнину та оголити голівку статевого члена. Іноді фімоз може призводити навіть до повної затримки сечі.

Баланопостит - запалення крайньої плоті і головки статевого члена, викликане інфекцією і, у цьому випадку, теж потрібне обрізання для повного одужання.

Відео

Как выполняется обрезание крайней плоти

Перед обрізанням необхідна певна підготовка - потрібно збрити волосся на лобку, щоб уникнути попадання інфекції в зону операції. Сама процедура з великими обережностями проводиться протягом 1 години під місцевою анестезією. Знеболювальне вводиться в тканини пеніса і, коли воно подіє, тоді операція стає безболісною. На крайній плоті намічається лінія обрізання, щоб шкіра була відокремлена симетрично та мала естетично привабливий результат. Потім проводиться висічення шкіри і відділення внутрішньої частини крайньої плоті. Краї рани зіставляються косметичними швами, після чого на післяопераційну область накладається стерильна пов'язка для захисту від забруднення та запобігання набряку. Використання для операції обрізання сучасного лазерного обладнання дає можливість більш обережно і безкровно зробити операцію, точково впливаючи на тканини, не торкаючись зайвих зон і не травмуючи їх.

Відео

Достоинства обрезания крайней плоти

Обрізання проводиться під місцевою анестезією, без болю, у стерильних умовах, якісно та конфіденційно. лазер, що застосовується, удвічі скорочує термін реабілітації після видалення крайньої плоті і мінімізує ризик розвитку післяопераційних рубців.

Инструментарий и оснащение

Під час операції використовуються хірургічні інструменти та СО2 лазер.

Результат обрезания крайней плоти

Під час операції крайня плоть відокремлюється, і головка статевого члена звільняється від навислих тканин, що полегшує сечовипускання, знижує ризик інфікування статевими інфекціями та мінімізує ймовірність розвитку ракових захворювань, а також покращує якість інтимного життя.

Послеоперационный и восстановительный период

У післяопераційному періоді після лазерного обрізання, як правило, немає необхідності приймати знеболювальні та антибактеріальні препарати.

Для кращого загоєння рани необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря. До повноцінної фізичної активності можна повертатися через 5 – 7 днів, а до статевого життя розпочинати вже через три тижні після операції.

Вопросы

Як довго відбувається реабілітація?

Перевага операції в нашій клініці полягає в тому, що період реабілітації проходить набагато швидше, ніж в інших лікувальних закладах.


Наскільки це все болісно?

Для проведення оперативного втручання використовують найсучасніші анестетики, а використання лазера дозволяє швидко та без зайвої травматизації закінчити обрізання. У післяопераційному періоді пацієнти не відзначають болючих відчуттів, навіть без прийому знеболювальних, можливий легкий дискомфорт.

Основна інформація про обрізання крайньої плоті

Показання

Обрізання роблять за релігійними, косметичними та медичними показаннями

Результат

Поліпшується якість інтимного життя, знижується ризик інфекційних, венеричних та ракових захворювань

До операції

Нависаюча крайня плоть

Після операції

Звільнена від крайньої плоті головка статевого члена


Переваги методу

Швидка, безболісна та конфіденційна операція з ефектом довічної дії

Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, СО2 лазер

Час проведення

Продолжительность процедуры

1 час

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

3 години

Повернення до активної діяльності

1 тиждень

Повне відновлення

3 - 4 тижні


Відгуки

Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог -хирург Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії. 17 років досвіду

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Обрізання крайньої плоті у клініці «Роміталь» проводиться фахівцями високої кваліфікації, які мають значний досвід проведення таких операцій. Хірурги, що працюють тут, можуть зробити обрізання якісно і безболісно, з гарантією якнайшвидшого загоєння рани. Пластичні операції проводяться за новітніми методиками та із застосуванням найсучаснішого обладнання.

 

Лазерне обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Це хірургічна процедура висічення або повного видалення крайньої плоті у статевого члена чоловіка з релігійних причин чи медичних показань