Оперативне лікування вродженого викривлення статевого члена

Що таке вроджене викривлення статевого члена

Вроджене викривлення статевого члена – патологія, яка є у чоловіка протягом усього його життя. Виявляється вона у момент статевого дозрівання, у разі виникнення ерекції. Зі збільшенням пеніса, патологічне викривлення стає більш вираженим.
Вроджене викривлення розвивається внаслідок асиметрії розвитку чи диспропорції довжини кавернозних тіл. Кривизна, як правило, найсильніше проявляється під час ерекції, але часто може виявлятися і в неерегованому стані.
Це захворювання передбачає лише хірургічне лікування. Оперативна тактика підбирається відповідно до особливостей клінічного випадку. Ця хвороба важко переживається психологічно і часто супроводжується проблемами у сексуальному житті.
Перед початком лікування проводиться оцінка ступеня викривлення статевого члена з обов'язковим фотографуванням статевого члена в стані природної або фармакологічної ерекції, це дозволить оцінити результати лікування та успіх операції. Наші лікарі мають великий досвід проведення таких операцій.

Відео

Кому показано оперативне лікування вродженого викривлення статевого члена

На сьогоднішній день викривлення статевого члена – одне з найпоширеніших захворювань статевих органів у чоловіків. Часто чоловіки живуть зі скривленням пеніса, не звертаючи уваги на цю проблему, хоча часто це захворювання погіршує якість статевого життя.

Розвиток вродженого викривлення статевого члена відбувається через асиметрію розвитку або диспропорцію довжини кавернозних тіл.

Пеніс може відхилятися вправо або вліво, а також вгору або вниз. При легкому ступені викривлення пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт під час статевого акту. При вираженому процесі погіршується якість статевого життя, іноді навіть статевий контакт неможливий.

Оперативне лікування викривлення пеніса проводиться у наступному випадку:

 • наявність вираженої еректильної деформації статевого члена
 • біль та дискомфорт при сексуальному контакті;
 • неможливість провести статевий акт;
 • розвиток еректильної дисфункції;
 • естетичне невдоволення пацієнта наявністю викривлення.

Відео

Як проводиться оперативне лікування вродженого викривлення статевого члена

Лікування цього захворювання проводиться хірургічним шляхом.

При огляді пацієнта з урахуванням особливостей захворювання лікар уролог-хірург підбирає методику вирівнювання статевого члена для кожного пацієнта індивідуально. Вибране оперативне рішення проводитися одноразово і при дотриманні пацієнтом усіх рекомендацій у післяопераційному періоді не потрібна повторна корекція.

У нашій клініці застосовуються сучасні методики діагностики та лікування. Післяопераційні шви виконуються з матеріалу, що розсмоктується.

Переваги оперативного лікування вродженого викривлення статевого члена

У центрі лазерної естетики RomiTal виконуються всі види операцій щодо викривлення статевого члена. Великий досвід фахівців та наявність мікрохірургічного обладнання останнього покоління дозволяє успішно вирішувати навіть найскладніші клінічні завдання.

Лікування вродженого викривлення статевого члена у Києві в центрі лазерної естетики RomiTal – це завжди зручно та ефективно. Ми цінуємо Ваш час та дбаємо про Ваш комфорт. У нашому центрі немає черг, і навіть аналізи Ви зможете здати у зручний для Вас час та максимально швидко.

У відділенні урології встановлено найкраще лазерне європейське обладнання, яким орудують справжні професіонали. Будьте впевнені, оперативне лікування викривлення статевого члена у нас пройде максимально ефективно, безпечно та комфортно!

Інструментарій та оснащення

Для проведення оперативного лікування викривлення статевого члена застосовується безліч різноманітних хірургічних та медичних інструментів. Оснащення відрізняється і залежить від обраного оперативного втручання.

Результат оперативного лікування викривлення статевого члена

Віддалені результати оперативних втручань вивчені терміном до 3 років. Спонтанні ерекції з'являються в середньому на 1-2 добу після операції, їх у перші 2 тижні слід уникати. Всі наші пацієнти були задоволені результатами лікування, еректильна функція збережена, були відсутні болі та скорочення статевого члена при ерекції.

Післяопераційний і відновний періоди

Тривалість реабілітації залежить від складності операції. Операції при цій патології проводяться під загальною анестезією, що потребує подальшого перебування у стаціонарі протягом 1 – 2 днів. У цей час призначається прийом анальгетиків. За відсутності ускладнень пацієнта виписують. Протягом перших 2 – 5 днів після втручання може спостерігатися невеликий набряк, синець, біль та дискомфорт у післяопераційній ділянці, які проходять самостійно та не потребують додаткової терапії. Тільки після закінчення місяця можливі статеві акти. Повний курс реабілітації зазвичай займає 4-6 тижнів.

Питання

Як підготуватися до оперативного лікування хвороби Пейроні?

Перед операцією пацієнт проходить комплексне обстеження. При необхідності призначаються консультації вузьких фахівців. Комплексна передопераційна підготовка, включає:

 •  збір анамнезу;
 •  огляд уролога-андролога з пальпацією;
 •  оцінку рівня деформації та визначення кута викривлення члена в стані ерекції;
 •  УЗД пеніса, при необхідності з допплерографией;
 •  флюорографію;
 •  набір аналізів крові і сечі;
 •  ЕКГ.

Які існують протипоказання до оперативного лікування хвороби Пейроні?

Основними протипоказаннями до оперативного лікування є:

 •  анемії тяжкого ступеня;
 •  хронічні захворювання в стані декомпенсації (серцева і легенева недостатність, цироз печінки);
 •  загострення хронічних захворювань;
 •  серйозні психоневрологічні порушення;
 •  ожиріння 4 ступеня;
 •  некомпенсований цукровий діабет;
 •  порушення мозкового кровообігу;
 •  перенесений інфаркт міокарда (близько 6 міс. назад);
 •  перенесені в недавньому часі важкі інфекційні захворювання (пневмонія);
 •  новоутворення будь-якої локалізації;
 •  гнійно-запальні захворювання шкіри;
 •  гострий тромбоз судин.

Показання

Викривлення статевого члена

Результат

Оперативне лікування дає позитивний клінічний ефект. До операції: статевий член викривлений. Після операції: статевий член має рівну форму, еректильна функція збережена, відсутність болю та укорочення статевого члена при ерекції.


Переваги методу

Застосовуються сучасні методики діагностики та лікування. Післяопераційні шви виконуються з матеріалу, що розсмоктується.

Може поєднуватися

З обрізанням крайньої плоті.


Інструментарій і оснащення

Застосовується різноманітне хірургічне устаткування, індивідуально кожному за методу оперативного втручання.

Анестезія

Місцева Загальна
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1 – 2 дні

Повернення до активної діяльності

від 7 днів

Повне відновлення

1 місяць


Cпециалисты направления

Нашеда Сергій Васильович

Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії. Уролог - хірург, 17 років досвіду

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»