Що таке фотоомолоджування

Фотоомолодження - сучасна методика, спрямована на поліпшення стану шкірного покриву обличчя, шиї і декольте, за допомогою променів світла. Завдяки новим технологіям стало можливим надання більш здорового зовнішнього вигляду проблемній шкірі і досягнення ефекту омолодження без оперативного втручання.

Кому показано фотоомоложение

Фотоомолодження дозволяє позбутися від пігментних плям, веснянок, капілярних сіток, побороти вугровий висип, приховати розширені пори, надати здоровий життєвий вид сухої, схильної до лущення шкіри, і, що дуже важливо для жінок від 30 років, розгладжує зморшки.

Як виконується фотоомолоджування

Ефект фотоомолодження досягається з використанням двох різних між собою технологій, LED-методики або ж методики IPL. Час, витрачений на один сеанс, в середньому, складати від 30 до 40 хвилин.

Перед початком процедури очищають шкіру тоніком, потім наносять спеціальний світлопровідний гель з охолоджуючим ефектом і захисні окуляри, щоб уникнути травмування ніжної рогівки очей. Потім, за допомогою спеціального обладнання, яке формує світловий пучок необхідної частоти і направляє його до наконечника, опрацьовується шкіра обличчя, шиї і декольте.

LED терапія проводитися за допомогою вузького світловому спектру, а IPL використовує спалаху променів високої інтенсивності.

IPL технологія застосовується для лікування пігментних плям, родимок. Ефект досягається завдяки тому, що спрямовані промені руйнують меланін, як наслідок висвітлюючи шкіру і позбавляючи від пігментних плям, скорочують капіляри, роблячи їх менш або зовсім не помітними. Під час сеансу фотоомолодження може відчуватися легке поколювання і печіння. По завершенню процедури може проявитися незначне почервоніння, яке можна замаскувати косметичними засобами, що ніяк не відбитися на кінцевому результаті прохідного курсу.

Зміни можна помітити вже після першої процедури, хоча повністю результат розкриється через два тижні, а іноді і після повного курсу терапії. А для досягнення найбільш яскравого ефекту і його закріплення рекомендується провести 4-6 сеансів з інтервалом не менше 2-х тижнів.

LED-терапія безболісна і не викликає почервоніння по закінченню сеансу, а повний курс становить 8-15 сеансів.

Фотоомолодження не рекомендується застосовувати особам, які мають захворювання щитоподібної залози, герпес, глаукому, катаракту, алергічні реакції, які проявляються на шкірних покривах, онкологічні захворювання, гіпертонічну хворобу. Так само, до цієї методики краще не вдаватися людям зі смаглявим і темним кольором шкіри, зі свіжим загаром (навіть якщо загар отриманий в солярії або з використанням автозагара, повинно пройти не менше двох тижнів) і під час вагітності.

Фотоомолодження може застосовуватися в комплексі з контурною пластикою, ботулінотерапіею, мезотерапією, ревіталізації, пілінг.

переваги фотоомолодження

  • Не вимагає відновного періоду.
  • Можна відразу після сеансу користуватися косметичними засобами.
  • Процедура безболісна і не залишає слідів (розрізів, проколів).
  • Не потребує оперативного втручання.
  • Результат зберігається в середньому 3 роки.
  • Процедура займає всього 30-40 хвилин.

Інструментарій і оснащення

Перед проведенням процедури необхідні зони очищають, за допомогою тоніка, обробляють світлопровідним гелем, після чого використовують LED-установку або апарат IPL випромінювання, які формують світлові пучки необхідної частоти. На завершення фотоомолодження опрацьовані області покривають сонцезахисним кремом, щоб захистити шкіру від сонячних променів.

Результат фотоомоложения

Світлові промені, що застосовуються під час фотоомолодження, активують синтез колагену і еластину в клітинах, що сприяє набуттю шкірою пружного і підтягнутого виду, розгладжують зморшки різної глибини (крім глибоких носогубних складок Носослізної борозни), змушують шкіру «прокинутися». Як наслідок, поліпшується кровотік, обмін речовин, живлення шкіри, вона стає досить зволоженою, перестає лущитися, набуває здоровий колір.

Післяопераційний і відновний періоди

Ця методика безпечна і не вимагає відновлення. По закінченню першого сеансу і курсу в цілому необхідно буде дотримуватись рекомендацій фахівця по догляду за шкірою (серед них: перші три дні краще не ходити в лазню і мінімізувати час, що проводиться під прямими сонячними променями), а в іншому, можна повернутися до звичного ритму життя .

Питання

Чи є вікові обмеження для проведення фотоомолодження?

В основному, фотоомолоджування застосовують особам від 30 років, але при наявності проблем зі шкірою дана методика може використовуватися і в більш молодому віці, але не раніше досягнення 16 років. Це пов'язано з ніжною структурою шкіри у підлітків.

Чи існують рекомендації по сезону проведення фотоомолодження, як наприклад, для операцій?

Найбільш м'якими сезонами для проведення фотоомолодження є осінь і весна, так як влітку шкіра більш чутлива до ультрафіолету, а взимку спостерігаються різкі перепади температури (в приміщенні - на вулиці), що може виявитися додатковим навантаженням для ніжної шкіри. Але ці обмеження досить умовні.

Основна інформація про фотоомолоджування

Показання

Вугрі, веснянки, пігментні плями, суха, схильна до лущення шкіра, капілярні сітки, розширені пори, розгладження зморшок

Результат

Шкіра обличчя чиста, пружна, має здоровий зовнішній вигляд

До операції

Угри, веснянки, суха, лущиться шкіра, пігментні плями, капілярні сітки, розширені пори, зморшки, же, жовтуватий або сірий колір обличчя

Після операції

Шкіра пружна, підтягнута, має здоровий зовнішній вигляд, без запалених ділянок, розгладжені зморшки


Переваги методу

Не вимагає відновного періоду

Може поєднуватися

Контурна пластика, пілінг, ботулінотерапія, мезотерапія, ревіталізація


Інструментарій і оснащення

LED-установка, апарат IPL випромінювання, тонік, светопроводящий гель, сонцезахисний крем

Час проведення

Продолжительность процедуры

від 30 до 40 хвилин

Тривалість курсу

8-15 сеансів

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після процедури

Повне відновлення

Відразу після процедури


Протипоказання

не рекомендується застосовувати особам, які мають захворювання щитовидної залози, герпес, глаукому, катаракту, алергічні реакції, які проявляються на шкірних покривах, онкологічні захворювання, гіпертонічну хворобу. Так само, до цієї методики краще не вдаватися людям зі смаглявим і темним кольором шкіри, зі свіжим загаром (навіть якщо загар отриманий в солярії або з використанням автозагара, повинно пройти не менше двох тижнів) і під час вагітності

Відгуки

Ціни

Услуга Цена, грн
Комплекс по омоложению кожи лица и шеи
1 этап — 2 гликолевых пилинга, 2 этап — устранение пигментных и сосудистых образований, 3 этап — сеансы лазерной терапии
3000 4800
Комплекс по омоложению кожи лица и шеи
1 этап — 2 серединных SPA-пилинга, 2 этап — устранение пигментных и сосудистых образований, 3 этап — сеансы лазерной терапии
4 500
Комплекс по омоложению кожи лица и декольте
1 этап — 2 гликолевых пилинга, 2 этап — устранение пигментных и сосудистых образований, 3 этап — сеансы лазерной терапии
5 500
Комплекс по омоложению кожи лица и декольте
1 этап — 2 серединных SPA-пилинга, 2 этап — устранение пигментных и сосудистых образований, 3 этап — сеансы лазерной терапии
6 000
Комплекс фотоомоложения без пилингов, от
Цена может варьироваться в зависимости от вида процедур: 2816 - 4416 грн.
2 816
Лазерное лечение угревой болезни — лицо 1 000
Лазерное лечение угревой болезни — 1 зона 500
Лазерное лечение розацеа — лицо 1 000
Лазерное лечение розацеа — 1 зона 500

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Фахівці клініки «Роміталь» забезпечать комфортне проведення сеансів фотоомолодження з використанням новітнього обладнання та найякісніших матеріалів, а також проведуть вичерпну консультацію і відповіді на всі виникаючі питання Спеціалісти клініки «Роміталь» забезпечать комфортне проведення сеансів фотоомолодження з використанням новітнього обладнання та найякісніших матеріалів, а також проведуть вичерпну консультацію і відповіді на всі виникаючі питання