Що таке лазерне видалення новоутворень

Лазерне видалення новоутворень - ефективний і безпечний спосіб звільнити шкіру від родимок, бородавок, папілом та інших небажаних утворень, які можуть приносити своїм наявністю незручності і порушувати естетичність зовнішнього вигляду обличчя або тіла.

Кому показано лазерне видалення новоутворень

Методика лазерного видалення новоутворень застосовується для усунення доброякісних утворень. Здебільшого, вони не несуть ніякої загрози. А деякі з них мають тенденцію до зростання і з часом перетворюються в помітні нарости. А якщо вони до того ж знаходяться на видимій ділянці тіла, наприклад, на обличчі, шиї або в зоні декольте і ін., Постійно чіпляються і пошкоджуються, то, як правило, стають причиною не тільки дискомфорту і комплексів, а й несуть з собою загрозу придбати злоякісний характер.
До доброякісних утворень, які можна видалити за допомогою лазера відносять міліуми, хлоазми, актинічний кератоз, папіломи, ксантелазми, себорейниє кератоми, бородавки, родимки.

Як виконується лазерне видалення новоутворень

Перед плануванням дати проведення процедури потрібно отримати висновок онколога, що підтверджує доброякісний характер новоутворення і відсутність необхідності проведення гістологічних досліджень. Принцип видалення новоутворень лазером полягає в згортанні і відторгнення тканин під впливом лазерного променя. Ця методика дозволяє запобігти
кровотечі і сприяє швидкому загоєнню, не залишаючи слідів. Анестезія застосовується місцево і тільки в разі низького больового порогу клієнта. Зазвичай, достатньо одного 15-ти хвилинного сеансу, в деяких випадках, є необхідність в проведенні повторної процедури.

При вагітності лазерну терапію слід відкласти до розродження і завершення періоду лактації. Також протипоказаннями для проведення видалення новоутворень за допомогою лазера можуть стати аутоімунні, онкологічні захворювання, епілепсія, захворювання, які супроводжуються запальними процесами і підвищенням температури.

Переваги лазерного видалення новоутворень

  • Не залишається шрамів і слідів.
  • Постійний стійкий результат.
  • Швидке відновлення.
  • Процедура практично безболісна.
  • Методика має численні позитивні відгуки.
  • Лазер впливає тільки на уражені ділянки, не зачіпаючи здорові тканини.

Інструментарій та оснащення

Сучасне лазерне обладнання «IPE-Polius» дозволяє проводити видалення новоутворень навіть на таких ніжних ділянках шкіри, як повіки і губи. При необхідності і за клінічними показаннями, іноді використовують, як місцевої анестезії, знеболюючий крем.

Результат лазерного видалення новоутворень

Видалення новоутворень діаметром менше 3 мм і знаходяться в верхніх шарах шкірного покриву за допомогою лазера не залишає слідів. Новоутворення більшого діаметру і залягають в більш глибоких шарах епідермісу можуть залишати ледь помітний ділянку освітленої шкіри, який при подальшому засмагу зіллється із загальним відтінком шкірного покриву.

Післяопераційний і відновний періоди

Після лазерного видалення новоутворень протягом двох тижнів не рекомендується загоряти, зривати скоринки, відвідувати басейн, сауну, лазню. Протягом перших трьох днів не варто користуватися спиртовмісними косметичними кошти.

Питання

Багато боятися видаляти родимки. Чому?

Страхи багатьох людей базуються на одиничних випадках помилок в діагностиці новоутворень, що малоймовірно в умовах спеціалізованих установ і сучасного високоточного обладнання.

Чи є вікові обмеження для лазерного видалення новоутворень?

Фахівці не рекомендують використання лазерного обладнання маленьким дітям і підліткам до 16 років.

Які родимки бажано видаляти?

Рекомендується видаляти родимки на «ніжках», родимки схильні травмування, розташовані на голові в волоссі і в складках шкіри, так як згідно зі статистикою, вони частіше перероджуються в злоякісні новоутворення, а також ті, які доставляють дискомфорт і псують естетичний вигляд певної ділянки обличчя і тіла .

Червоні точки теж родимки?

Червоні точки - це доброякісні новоутворення, іменовані ангиомами. Причинами їх виникнення можуть бути гормональні перебудови під час вагітності (в цьому випадку ангіоми найчастіше зникають самостійно через півроку після пологів), прийом контрацептивів, деякі генетичні захворювання, порушення в роботі печінки і підшлункової залози. Але завдяки методиці лазерного видалення новоутворень від них легко позбутися.

Основна інформація про лазерному видаленні новоутворень

Показання

Новоутворення на шкірі: бородавки, родимки, папіломи, міліуми, хлоазми, актинічний кератоз, ксантелазми, себорейниє кератоми

Результат

Чиста шкіра без новоутворень

До операції

Неестетичні, невдало розташовані, схильні до частих механічних пошкоджень новоутворення

Після операції

Чиста шкіра без новоутворень, шрамів і слідів


Переваги методу

Чи не залишається шрамів і слідів, постійний стійкий результат, швидке відновлення, практично безболісно, впливає тільки на уражені ділянки, не зачіпаючи здорові тканини

Інструментарій і оснащення

Лазерний апарат «IPE-Polius», при необхідності, знеболюючий крем

Час проведення

Продолжительность процедуры

15 хвилин

Анестезія

Місцева Редко, при необходимости
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

2 тижні


Протипоказання

Вагітність, період лактації, аутоімунні, онкологічні захворювання, епілепсія, захворювання, які супроводжуються запальними процесами і підвищенням температури

Відгуки

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Дермато-онкологи клініки «Роміталь» використовують у своїй роботі тільки самі

ефективні методики боротьби з новоутвореннями. Високий рівень кваліфікації фахівців і новітні прийоми діагностики дозволяють проводити консультації і надавати бажаний вид вашому обличчю і тілу відповідно до найвищих стандартів надання послуг у цій сфері